piątek, 26 października 2012

Wyróżnieni, wyróżniają;-)

Zaglądamy dziś rano do Paulinki z http://onelittlehappiness.blogspot.com i oczom nie wierzymy żeśmy wyróżnieni, wieczorem zaglądamy do An. z http://liliija.blogspot.com/ i znów wyróżnienie;-)
Paulince i An. ogromnie dziękujemy i przystępujemy do wyróżnień naszych. Na wstępie zaznaczamy, że wszystkich blogujących podziwiamy i wszystkim gratulujemy chęci, pomysłu i zdolności;-)


 1. Olgęhttp://olgaiokolice.blogspot.com/, bo to na Jej blog natrafiłam przypadkiem kilka miesięcy temu i to Ona mnie zainspirowała do pisania swojego bloga;-) Pewnie o tym nie wie, więc teraz się dowie;-)
 2. Paulinkę z http://onelittlehappiness.blogspot.com/ za tą Jej mega wielką siłę w drobnym ciele, ogromne serce i cudowny blog pisany z wielką pasją.
 3. An. z http://liliija.blogspot.com/  za łatwość w pisaniu, piękne zdjęcia, dobre rady i za to, że to o czym pisze jest mi jakoś bliskie;-)
 4. Anię z http://milowewzgorze.blogspot.com/, bo zawsze gdy do Niej zaglądamy wiemy, że będzie ciekawie i treściwie;-)
 5. Magdę z http://rebellook.blogspot.com/ za świetne zdjęcie, fajny styl pisania i zdrowe podejście do życia;-)
 6. Żanetę z http://znaczkijakrobaczki.blogspot.com/ za Jej aktywne blogowanie, aktywne komentowanie, bardzo ciekawe posty i fajne poczucie humoru;-)
 7. Blogującą koleżankę z http://odpoczynekdladuszy.blogspot.com/ za fajne przepisy, talenty manualne;-) Przepraszam, nie znam imienia;-)

Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie i cieszę się, że jestem w Waszej/ Naszej blogowej społeczności;-)


Miłego wieczorku!

13 komentarzy:

 1. Dziękuję, dziękuje bardzo :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow,super!dziekuje bardzo i milo mi!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję wyróżnienia
  i wow, jestem w ciężkim szoku :-) a na imię mi Ania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie zapraszamy na Halloweenowy konkurs gdzie do wygrania jest bon o wartości 40zł do zrealizowania w księgarni Gandalf :) Jeszcze tylko przez 2 dni :)

  http://babylandiaa.blogspot.com/2012/10/halloweenowa-niespodzianka.html

  Z góry bardzo przepraszam za spam...

  OdpowiedzUsuń