poniedziałek, 22 lipca 2013

Konkurs z Retro Feelings - wyniki;-)

Nasz konkurs dobiegł końca;-) Otrzymałyśmy od Was 7 zgłoszeń.

Gdybyśmy oczywiście mogły to każda z Was miałaby I miejsce! No, ale do rzeczy! Jak się okazało werdykt padł w bardzo szybkim tempie, jedna z Was szczególnie zachwyciła nas swoimi wypiekami i opisem.

Panie i Panowie...

 Nagroda powędruje do Magdaleny Wróbel - Krakowczyk!


Urzekły nas Jej:

 ciasteczka cynamonowe

Moje ciasteczka zasługują na nagrodę gdyż nic innego nie może się równać z ciepłym zapachem cynamonu unoszącego się w domu w trakcie pieczenia tych kruchych, rozpływających się w ustach ciasteczek z cynamonowo - maślanym smakiem:)Ciasto dyniowe

Moje ciasto dyniowe zasługuje na nagrodę, bo to najpyszniejsze ciasto dyniowo - korzenne jakie kiedykowliek jadłam, najprostsze w wykonaniu i zawsze ale to zawsze się udaje!


Orzechy lineckie

Orzechy lineckie zasługują na nagrodę gdyż to jedne z ciasteczek cieszyńskich, które na Śląsku uważane są za najlepsze ciastka bo pachną orzechami, a nie sztucznymi aromatami, z prawdziwego masła, a nie podrobionego miksu tłuszczowego, z domowego cukru waniliowego, a nie wanilinowego i jaj od kur szczęśliwych. Z kruchą bezą, lekkim posmakiem cytrynowym, maleńkie wprost na jeden kęs:)


Wszystkim ogromnie dziękujemy za udział w konkursie a Magdzie gratulujemy wygranej!


Magdę prosimy o zgłoszenie się do Roksany drogą mailową;-)4 komentarze: