piątek, 28 grudnia 2012

Świąteczne podsumowanie

Nie lubię hasła święta, święta i po świętach, ale cóż... taka prawda! Pięknie było chociaż głośno i gwarno, ale rodzinnie i biesiadnie. Mikołajek drogę do Polic i z Polic do Poznania przespał, myślałam, że będzie jakaś przerwa na karmienie, ale sen wziął górę nad ewentualnym głodem i słodko spał nasz Synek.
W domu u Rodziców też spisał się na medal. Wigilię w prawdzie przespał, ale magię świąt złapał;-) Poza tym w noc wigilijną jak położyłam mego Syna o 20 to obudził się dopiero przed 3 w nocy - no cud wigilijny!!
Po powrocie jednak Miko daje nam się we znaki, bo nocami szaleje i spania nie ma, dniami przyklejony do rodziców, ale to podciągamy pod kolejny skok i musimy to przetrwać!

Teraz czekamy na niedzielny przyjazd Dziadków i będziemy wspólnie witali Nowy Rok;-))

Poniżej fotorelacja;-)
25 komentarzy:

 1. Bardzo rodzinne zdjęcia:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas tez było ciężko! Właściwie Lilka 4 dni przepłakała:(. Śliczny Miko! Całuski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biedna Lila, u nas też płacz i to taki żałosny, że serce się kraje! Spojrzałam dziś na wykres skoków i następny to 14 - 19 tydzień;-((( Już drżę! Buziaki!

   Usuń
 3. Warto zapamiętać takie chwile, a święta za szybko mijają-niestety
  a skok to taka próba wytrzymałości, zawsze nagradzana:-)nową umiejętnością naszej pociechy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie, jakiś plus tych skoków;-)

   Usuń
 4. Dzielny Miko! Nasz Szkrab święta zniósł kiepsko - może nie przepłakał ich, ale humoru ewidentnie nie miał. Dodatkowo nieźle zaburzyło mu to rytm życia - od 2-giego dnia świąt mamy straszne problemy by go uśpić...
  A już się cieszylam, że ze spaniem u nas wspaniale...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a może to kolejny skok, bo Twoj Szkrab to chyba podobnie urodzony jak mój Miko? Nieprzewidywalne są te nasze Maluchy!

   Usuń
  2. Myślę, że to była kombinacja - skok wzrostu i związane z tym skumulowane jedzenie tuż przed świętami, skok rozwojowy i nadmiar wrażeń w święta. Mam nadzieję, że niedługo wyjdziemy na prostą...

   Usuń
 5. śliczne rodzinne zdjęcia :)

  zapraszam do mnie :)
  http://stylishmammy.blogspot.ie/

  OdpowiedzUsuń